Powiśle Bolesław - strona oficjalna

• Trening: środa, 30.09.2015, 17:30 ! ! ! !

Lokalizacja stadionu

Prawa autorskie

Wszelkie prawa autorskie do tekstów i zdjęć zawartych na stronie i podstronach należą do administratorów serwisu. Treść strony wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kopiowanie, modyfikowanie oraz transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób, powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja zawartych tu tekstów i fotografii dozwolona jest wyłącznie za zgodą administratorów. Korzystanie z informacji dostępnych na stronach tego serwisu może się odbywać wyłącznie w sposób zgodny z prawem.

Transfery

SEZON 2013 / 2014

WIOSNA

Przybyli: Damian Chwałek (MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Pytka Leszek (Unia Gorzyce), Szuba Andrzej, Grzegorz Jurczyk (Ava Grądy)

Odeszli: Sebastian Niejadlik (Ava Grądy)

Prawdopodobnie odejdą: Dorian Serafiński, Marcin Sitko, Krzysztof Tomasiewicz

Prawdopodobne transfery: Jakub Cielczyk (MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska)

JESIEŃ

Przybyli: Sebastian Niejadlik, Mateusz Fijał (Ava Grądy), Bania Damian, Kamil Czupryna, Dawid Curyło (wychowanek), Damian Woźniak (bez klubu)

Odeszli: Magiera Łukasz, Łata Łukasz (nie wznowili treningi), Marzec Mateusz (???)

SEZON 2012 / 2013

WIOSNA

Przybyli: Mateusz Marzec (LZS Olesno), Arkadiusz Sokół (MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Mateusz Barwacz (LKS Łęgovia Łęg Tarnowski), Daniel Kozioł (wznowił treningi), Piotr Czupryna (wychowanek)

Odeszli: Zając Łukasz (KS Śmigno), Damian Chwałek (MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - definitywnie), Łata Łukasz (nie wznowił treningów), Janas Paweł (nie wznowił treningów)

JESIEŃ

Przybyli: Serafiński Dorian (KS Okocimski Brzesko), Płaneta Oskar, Pudełko Łukasz (obaj MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Kilian Łukasz, Łosowski Piotr, Magiera Łukasz (wychowankowie przychodzący), Łata Łukasz (wychowanek - wznowił treningi).

Odeszli: Kieroński Mariusz (???),Michał Pieniądz (???), Wiśnicki Paweł (KS Orzeł Lisia Góra), Damian Chwałek (MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - wypożyczenie), Banaś Tomasz (nie wznowił treningów).

SEZON 2011 / 2012

WIOSNA

Przybyli: Marcin Sitko (LZS Sokół Wałki), Sebastian Gębala (Metal Tarnów), Paweł Czajkowski (wychowanek), Krzysztof Tomasiewicz (LZS Sokół Wałki), Paweł Janas (LZS Sokół Wałki), Mariusz Kieroński (wolny zawodnik), Michał Pieniądz (Metal Tarnów), Marcin Socha (wychowanek - wznowił treningi)

Odeszli: Łukasz Okołowicz (???), Grzegorz Wnęk (LZS Dunajec Konary), Damian Woźniak (Polan Żabno II), Marek Madejski (Polan Żabno II)

JESIEŃ

Przybyli: Łukasz Okołowicz, Paweł Wiśnicki (obaj KS US Śmigno); Łukasz Zając (LKS Ładna); Marek Madejski (Termalica Bruk-Bet Nieciecza II), Tomasz Banaś (wychowanek), Krystian Litwin (wychowanek), Damian Skóra (wychowanek)

Odeszli: Krzysztof Sikora (LKS Szynwałd); Krzysztof Kita (???); Olearczyk Grzegorz (kontuzja)

SEZON 2010 / 2011

Przybyli:

- Grzegorz Wnęk (z klubu Bruk-Bet Nieciecza II); ; Kaczówka Jakub (wychowanek); Krystian Pierga (wychowanek); Zwirecki Mateusz (wychowanek); Szmist Sebastian (wychowanek); Lupa Michał (wychowanek); Chwałek Dariusz (wznowił treningi); Kita Krzysztof (z klubu Alfa Siedliska)

Odeszli:

- Broda Łukasz; Środoń Krzysztof, Szczepanik Paweł, Szczepanik Jakub Paweł Kijowski; Wadas Jarosław (zmiana klubu);

- Bartłomiej Skrobiś, Skrobiś Piotr; Michałek Bartosz; Wielbłąd Grzegorz; Lupa Piotr; Chrzan Paweł, Dymon Grzegorz (nie wznowili treningów)

Fun Page

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS POWIŚLE Bolesław 3:1 Olimpia Biskupice Radłowskie
2015-10-04, 16:00:00