Poszukiwany (:) notujący (:)

• autor: dybek5, 2011-08-02 08:15

Administracja Oficjalnej Strony LZS Powiśle Bolesław poszukuje osoby, która towarzysząc drużynie będzie notować strzelców bramek, asystujących, pokazane żółte bądź czerwone kartki, zmiany itp.

Poszukujemy ludzi, którzy są chętni do notowania zdarzeń mających miejsce podczas meczy rozgrywanych przez nasze Powiśle. Osoba powinna być dyspozycyjna zwłaszcza podczas weekendów. Może się zdarzyć, że zaledwie kilka meczy wypadnie w innym terminie. Administracja nie przewiduje wynagrodzenia dla takiej osoby, praca czysto społeczna. Gwarantuje natomiast miłą atmosferę oraz na zakończenie każdej rundy upominek od klubu w postaci gadżetu.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z administratorem strony.

autor: malutka554 2011-08-04 16:21:37

Profil malutka554 w Futbolowo tak jak Ci mówiłam, postaram się pisać te krótkie relacje, a Shrek mam nadzieje, że mi pomoże. I jak zwykle Ty Dybek lub ktoś inny dorzuci coś od siebie. Damy sobie radę! ;)