Zwycięstwo !!!

• autor: dybek5, 2010-08-16 13:11

We wczorajszym meczu Powiśle Bolesław odniosło zdecydowane zwycięstwo nad LZS Ćwików, bo aż 4:1. Zwycięstwo cieszy, ale...

...martwić może fakt, iż brakuje skuteczności. Miejmy nadzieję, że forma strzelecka powróci. Wśród pozostałych spotkań w naszej grupie doszło do kilku niespodzianek. Niespodziewanie porażki doznała Wisła Borusowa, która uległa outsiderowi ubiegłej, a rewelacji początku obecnej rundy Czarnym Smęgorzów. Inną niespodzianką jest remis drużyny z Luszowic z nową ekipą z Zalipia. W pozostałych meczach wygrywali faworyci i tak: Unia II Niedomice pokonała 6:2 Dunajec Przybysławice, zwycięstwo 6:2 zanotowała również drużyna KS Wójcina pokonując u siebie Kłosa Słupiec. Zwycięstwa zanotowały również drużyny Dunajca Konary (4:2) z Błękitnymi Siedliszowice, Łęgowia Łęg Tarnowski (2:0) nad Polonią Kłyż oraz LUKS Wola Radłowska (3:0) nad Wolanią Wola Zelichowska. W całej kolejce strzelonych zostało 40 bramek, co przekłada się na wysoką średnią - 5 bramek na mecz. W tym tygodniu rozegrane mają być 3 mecze zaległe z 1 kolejki, które nie odbyły się w pierwotnym terminie z powodu złego stanu boisk, na skutek obfitych opadów deszczu. Spotkania rozegrane zostaną w czwartek.