Zapowiedź XIX kolejki żabieńskiej B-klasy

• autor: dybek5, 2011-04-14 07:58

Szczegóły w rozwinięciu...

W najbliższy weekend rozegrana zostanie XIX kolejka rozgrywek TOZPN B-Klasy w Podokręgu Żabno. Oto zestawienie spotkań oraz faworytów:

(9) WOLANIA Wola Żelichowska - UNIA II Niedomice (7) [F]

(13) KŁOS Słupiec - LUKS Wola Radłowska (12) [F]

(16) KS Wójcina - LZS Ćwików  (14) [F]

[F] (1) POWIŚLE Bolesław - LUKS Zalipie (10)

[F] (8) LZS Luszowice - POLONIA Kłyż (15)

(11) DUNAJEC Przybysławice - DUNAJEC Konary (2) [F]

(5) ŁĘGOVIA Łęg Tarnowski - CZARNI Smęgorzów (3) [F]

[F] (4) BŁĘKITNI Siedliszowice - WISŁA Borusowa (6)

Najciekawsze mecze:

- spotkania pomiędzy Łęgiem i Smęgorzowem,

- spotkanie pomiędzy Siedliszowicami i Borusową.

Możliwe niespodzianki:

- Wola Żelichowska może urwać pkt Unii Niedomice,

- LUKS Zalipie może pokusić się o zdobycz pkt w meczu z Powiślem Bolesław.

Powiśle Bolesław zagra z L.U.K.S. Zalipie. Mecz odbędzie się w Bolesławiu o godzinie 17:00. Jak do tej pory drużyny zagrały ze sobą tylko raz i miało to miejsce w rundzie jesiennej obecnego sezonu. Powiśle zwyciężyło wtedy 2:1 po zaciętym spotkaniu. Drużyna z Zalipia to przeciwnik z półki tych niewygodnych, ponieważ nie wiadomo jak im wyjdzie mecz. W ostatnich 5 spotkaniach zdobyła 7 pkt (w tym: 2 zwycięstwa, 1 remis, 2 porażki), z czego po wznowieniu rozgrywek na wiosnę 4 pkt. Zauważyć również należy, że Zalipianie są mocni u siebie, natomiast zdecydowanie gorzej idzie im na wyjazdach. W 3 ostatnich rozegranych spotkaniach, 2 rozegrali poza domem i na 6 możliwych punktów zdobyli tylko 1 pkt oraz rozegrali 1 spotkanie u siebie i zdobyli komplet pkt.

Jesienią obie bramki dla Bolesławian zdobył obecny Król Strzelców Żabieńskiej B-klasy Damian Chwałek. Mamy nadzieję, że podtrzyma swoją skuteczność i strzeli jeszcze nie jedną bramkę w tek rundzie. Liczymy również na pozostałych naszych zawodników. Słowa motywacji kierujemy również do Grzegorza Wnęka, który ma papiery na strzelanie bramek, lecz bramkuje mu szczęścia, gdyż od  ponad 400 minut nie zdobył bramki. Wierzymy, że ten sympatyczny zawodnik wkońcu się przełamie i da radość naszej drużynie i kibicom.

Zapraszam do wzięcia udziału w zabawie w typowanie wyników oraz uczestnictwo i kibicowanie naszej drużynie w niedzielę o godzinie 17:00.

Autor: Admin

autor: Lukaszek1426 2011-04-14 18:16:56

Profil Lukaszek1426 w Futbolowo Artur pomyłkę masz malutką :) Ćwików gra z Wójciną a Słupiec z Wolą Radłowską